HOT-INFO

Zaproszenie na Festiwal PowerON

 1 2 3 4
Tomasz Ciechański

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września 2019 r.(poniedziałek)

apel dla wszystkich klas

o godz. 10.00 w hali sportowo – widowiskowej

im. B. Tauzowskiego

Uczniowie klas I - IV spotykają się z wychowawcami o godz. 9.00 w wyznaczonych salach.

Uczniowie klas  V-VIII  po apelu spotykają  się  z  wychowawcami   w wyznaczonych salach.

Oddziały przedszkolne

2 IX 2019r.

„0A”  p. Barbara Perzyna,p.Karolina Kluczek

godz. 7.30 – 17.30 sala 1 (parter)

 „0B ”  p. Dorota Zagańczyk, p.Paulina Wielgołaska

godz. 7.30 – 17.30 sala 2a (parter)

  • grupa dyżurna godz. 6.30

„0C”  p. Izabela Witek

poniedziałek/wtorek/środa 12.30 – 17.30

czwartek/piątek 7.30 – 12.30 sala 2 (parter)

Tomasz Ciechański

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 informuje, że w dniu 18 czerwca 2019 roku zostaje zmieniony rozkład dzwonków dla klas IV-VII:

  1. 10.00 – 10.30
  2. 10.35 – 11.05
  3. 11.10 – 11.40 przerwa obiadowa
  4. 12.00 – 12.30 przerwa obiadowa
  5. 12.45 – 13.15
  6. 13.20 – 13.50
  7. 13.55 – 14.25
  8. 14.30 – 15.00
  9. 15.05 – 15.35
  10. 15.40 – 16.10
Tomasz Ciechański

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 informuje, że w dniu           17 czerwca 2019 roku zostaje zmieniony rozkład dzwonków:

  1. 8.00 – 8.30
  2. 8.40 – 9.10
  3. 9.20 – 9.50
  4. 10.00 – 10.30
  5. 10.40 – 11.10 przerwa obiadowa
  6. 11.30 – 12.00 przerwa obiadowa
  7. 12.20 – 12.50
  8. 13.00 – 13.30
  9. 13.40 – 14.10
  10. 14.20 – 14.50
Tomasz Ciechański

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 informuje, że w dniach 13 i 14 czerwca 2019 roku zostaje zmieniony rozkład dzwonków:

  1. 8.00 – 8.30
  2. 8.40 – 9.10
  3. 9.20 – 9.50
  4. 10.00 – 10.30
  5. 10.40 – 11.10 przerwa obiadowa
  6. 11.30 – 12.00 przerwa obiadowa
  7. 12.20 – 12.50
  8. 13.00 – 13.30
  9. 13.40 – 14.10
  10. 14.20 – 14.50
Tomasz Ciechański

Lista kandydatów/ek do klasy VI sportowej

z zaliczoną próbą sprawności fizycznej

dziewczynki:

  1. ADOLF ŁUCJA
  2. BORÓWEK OLIWIA
  3. DĄBROWSKA IRMINA
  4. GIERS ZUZANNA           
  5. GRYZ KAROLINA
  6. HENZEL RÓŻA
  7. JARCZEWSKA DOMINIKA
  8. KANDULSKA KAROLINA
  9. KOSTRZEWA JULIA
  10. KOZAKIEWICZ LENA
  11. KUCHTA JULIA                          
  12. ŁOKIETEK KAROLINA
  13. MICHALAK MAŁGORZATA
  14. PODBIELSKA ANTONINA
  15. REDA ELIZA
  16. WYSZOŁMIRSKA ALEKSANDRA

chłopcy:

  1. Łukasz Zaperty
  2. Szymon Gójski
  3. Jakub Piętka
  4. Bartosz Bojanowski
  5. Igor Ostrowski
  6. Adrian Gilant
  7. Mateusz Szelest
  8. Sebastian Zawolski
  9. Kamil Paska
  10. Igor Gadaj
  11. Grzegorz Świątek
  12. Dominik Dejer
  13. Aleksander Pustoła
  14. Jakub Ignatowski
  15. Ryszard Zwierz

 

Tomasz Ciechański

       Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 informuje, że próby sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy VI sportowej: piłka siatkowa – dziewczynki, piłka nożna - chłopcy, odbędą się w następujących terminach:

22 maja 2019 r. godz. 16:30 stadion przy ulicy budowlanej – chłopcy

4 czerwca 2019 r. godz. 16:40 hala sportowa SP 1 – dziewczynki

Do próby sprawności fizycznej przystępują tylko ci kandydaci, którzy posiadają bardzo dobry stan zdrowia, potwierdzony przez rodziców. Serdecznie zapraszamy!

Tomasz Ciechański

             Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 informuje, że 22 maja 2019 roku zgodnie z zaplanowanym kalendarzem przypada dzień otwarty przeznaczony na indywidualne rozmowy rodziców z nauczycielami. Bardzo serdecznie zapraszamy rodziców uczniów klas I - VIII i klas III gimnazjum na spotkanie z przedstawicielem policji, które odbędzie się w hali sportowej  o godz. 17:00. Temat prelekcji "Nadużycia i konsekwencje niewłaściwego korzystania z Internetu".