HOT-INFO

p. Karolina Kluczek
Odsłony: 654

jestem 4115.11.2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się V Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”. Jego organizatorkami były panie Justyna Banachowska, Karolina Kluczek, Monika Kosut, Natalia Pielasa i Danuta Wróblewska. Wzięło w nim udział 28 uczniów z 14 szkół powiatu mińskiego. Ich zadaniem było rozwiązanie testu, który składał się z pytań otwartych i zamkniętych. Wszyscy byli znakomicie przygotowani i wykazali się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy.
Oto lista laureatów:

I miejsce zajęła Julia Rogala ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim,
II miejsce zajęły Zuzanna Witek ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim i Magdalena Sekular ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim,
III miejsce zajął Marcin Wereski ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Mińsku Mazowieckim,

Wyróżnienie otrzymali:
Wiktoria Szostak ze Szkoły Podstawowej w Wielgolesie,
Maria Cieślik ze Szkoły Podstawowej w Mariance,
Jan Kaska ze Szkoły Podstawowej w Cegłowie,
Mateusz Czub ze Szkoły Podstawowej w Cegłowie,
Aleksander Jaworski ze Szkoły Podstawowej w Hucie Mińskiej.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku.