HOT-INFO

Karolina Kluczek
Odsłony: 75

z2 14.11.2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim odbył się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie i Zasadach Udzielania Pierwszej Pomocy „Jestem bezpieczny”. Jego organizatorkami były panie Natalia Pielasa, Karolina Kluczek, Monika Kosut, Iwona Glinka i Danuta Wróblewska. Wzięło w nim udział 21 uczniów z 11 szkół powiatu mińskiego. Ich zadaniem było rozwiązanie testu, który składał się z pytań otwartych i zamkniętych. Wszyscy byli znakomicie przygotowani i wykazali się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy. Po napisaniu testu,  uczniowie uczestniczyli w warsztatach udzielania pierwszej pomocy. Dla wszystkich został przygotowany poczęstunek. Na koniec w miłej atmosferze uczniowie odebrali dyplomy i nagrody.

Oto lista laureatów:

I miejsce zajęła Aleksandra Bareja z Publicznej Salezjańskiej Szoły Podstawowej w Mińsku Mazowieckim,

II miejsce zajęły Hanna Sabak ze Szkoły Podstawowej w Jeruzalu i Aleksandra Kozieł ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Mińsku Mazowieckim,

III miejsce zajęli Magdalena Sekular ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim i Marcel Szydłowski ze Szkoły Podstawowej w Żakowie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku.