HOT-INFO

p. Dorota Zagańczyk

IMG 20200127 101339 27.01.2020 r. klasa 0b przeniosła się ze szkolnych ławek do sklepu Castorama, by móc zamienić się w małych majsterkowiczów. Dzieci pod opieką specjalistów wzięły udział w warsztatach ,,Majsterkowo” o tematyce dekoracyjno - ekologicznej. Podczas warsztatów malowały gliniane doniczki, w których następnie po wysłuchaniu i obejrzeniu instruktażu posadziły kwiaty. Ponadto uczniowie mieli okazję zwiedzić działy sklepu Castorama i przyjrzeć się bliżej pracy ludzi na różnych stanowiskach. Celem warsztatów było rozbudzenie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzenie ich wyobraźni, kreatywności, rozwijanie umiejętności manualnych, a także poszerzenie wiedzy oraz świadomości ekologicznej.

 

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych