HOT-INFO

RODO

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim informuje, że podjęła działania związane z wdrożeniem przepisów i zasad zawartych w unijnym rozporządzeniu RODO - dotyczącym udostępniania, pobierania i przetwarzania danych osobowych. Informujemy, że z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można się kontaktować w następujący sposób: 1. listownie: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Powstańców Styczniowych, ul. Siennicka 17, 05-300 Mińsk Mazowiecki, 2. za pośrednictwem poczty elektronicznej: iod@sp4mm.edu.pl, 3. telefonicznie: (25) 758 56 11 wew. 212.

p. A. Gizińska

100 03Z okazji zbliżającej się 100 rocznicy odzyskania niepodległości klasa 1a i 1c biorą udział w wymianie pocztówkowej. Chcemy dostać pocztówki z pozdrowieniami ze 100 zakątków naszego kraju. My również wysłaliśmy pozdrowienia z Mińska. Poszliśmy na pocztę, gdzie mogliśmy poznać pracę listonosza, innych pracowników poczty, jak też poznaliśmy „drogę” naszych pocztówek .

Czytaj więcej: „100 pocztówek na 100-lecie” – wizyta na poczcie
Administrator

jesien 01Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Tegoroczna jesień jest wyjątkowo ciepła, dlatego też zachęciła ona przedszkolaków z grupy 0a do spacerów. Dzieci podziwiały otaczającą przyrodę, rozpoznawały gatunki drzew, owoce i liście, które zbierały w celu wzbogacenia kącika przyrody.

Czytaj więcej: Jesienne spacery
Administrator

Nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Mińsku Mazowieckim zapraszają do udziału w „Powiatowym Konkursie Master of English Grammar IV”.

Regulamin (doc)

p. wicedyr. I. Dróżdż

zjazd 01"Nie sposób zrozumieć polskiego dziś, jeśli się nie rozpozna i nie wyciągnie nauki z tego, co wydarzyło się wczoraj." (ks. Andrzej Targosz kapelan GRH "Karpaty")
W dniach 20 - 21 - 22 września 2018 roku do Szkoły Podstawowej nr 6 im. pułkownika Józefa Sokola w Nowej Rudzie zjechały się delegacje 18 szkół zrzeszonych w Stowarzyszeniu Klubu Przyjaciół Szkół i Organizacji Monte Cassino. Naszą szkołę reprezentowała delegacja uczniów: Maja Bołtowicz (3A), Aneta Perzanowska (3A), Anna Replin (3A), Dominika Złotkowska (3A), Marcin Zagórski (7b), Kacper Skalski (8b), Mikołaj Zagórski (3B) pod opieką nauczycieli: p. Hanny Wielgołaskiej, p. Iwony Dróżdż oraz p. Jacka Rudzkiego.

Czytaj więcej: SP1 na XI Ogólnopolskim Sejmiku Szkół Karpackich