HOT-INFO

p. Marta Kostyra
Odsłony: 230

kol1kol2Dnia 04.12 odbył się w naszej szkole pierwszy konkurs kolęd pod hasłem: „An(g)ielskie kolędowanie”. W konkursie wzięło udział 26 uczniów z klas 0- III oraz 21 uczniów z klas IV- VI. Dzieci śpiewały kolędy w języku polskim lub angielskim . Jury w składzie Pani dyrektor Ewa Żak, Pani Katrzyna Błaszczak oraz Pan Tomasz Zalewski wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

W kategorii klas 0- III
I miejsce- Helena Maletka (kl. 3A)
II miejsce- Kalina Dębicka ( kl. 0A ) oraz Julia Padzik ( kl. 2D)
III miejsce- Patrycja Krążała ( kl. 1 B)
Wyróżnienia- Marek Siemieniuk (kl. 2A ) oraz Maks Sudo (kl.2B)

W kategorii klas IV- VI
I miejsce- Hanna Protaziuk ( kl. 4C)
II miejsce- Maja Murawka (5 E)
III miejsce- Zuzanna Giers (5 F)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy za rok.