HOT-INFO

p. Jacek Rudzki
Odsłony: 215

W roku szkolnym 2018/2019, nasi uczniowie biorą udział we wszystkich zawodach wynikających z kalendarz XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 

PONIŻEJ PREZENTUJEMY NAJWAŻNIEJSZE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W RYWALIZACJI POWYŻEJ MISTRZOSTW POWIATU W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE
MIŃSK MAZOWIECKI 27.09.2018
KLASY 5
Dziewczęta
4/4 Woźniak Laura 5D awans do regionu

Chłopcy
4/6 Zwierz Michał 6D 2007 rocznik awans do regionu

KLASY 6
Dziewczęta
3/4 Szumowska Julianna 6D awans do regionu
4/8 Frelak Ewelina 5D 2007 rocznik awans do regionu
5/9 Niedziałek Julia 6D awans do regionu

Chłopcy
4/6 Makos Kuba 6D awans do regionu
2/4 Fijałek Damian 5E 2007 rocznik awans do regionu

KLASY 7
Dziewczęta
1/1 Korczyk Karolina 7D awans do regionu
2/8 Płomin Justyna 7D awans do regionu
3/9 Jankowska Maja 7D awans do regionu

Chłopcy
1/1 Dzięcielski Aleksander 7D awans do regionu
4/5 Sekular Bartosz 7D awans do regionu
5/7 Kwiatkowski Daniel 7D awans do regionu

KLASY 8
Chłopcy
1/2 Kaim Dominik 8D awans do regionu
2/4 Budkiewicz Damian 8D awans do regionu
3/6 Wójcik Jakub 8D awans do regionu

KLASY 3
Dziewczęta
2/2 Perzanowska Aneta 3A awans do regionu
4/7 Replin Anna 3A awans do regionu

Chłopcy
1/1 Napora Kacper 3A awans do regionu

WYNIKI:
MIĘDZYPOWIATOWE IGRZYSKA DZIECI
IND. BIEGI PRZEŁAJOWE 11.10.2018 r.

Dziewczęta
kl. V rocz. 2007
14 Wożniak Laura 5D
kl. VI rocz. 2006
22 Szumowska Julianna 6D
38 Frelak Ewelina 6D
Chłopcy
kl. V rocz. 2007
18 Zwierz Michał 6D
kl. VI rocz. 2006
4 Makos Jakub 6D AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE
47 Fijałek Damian 5E

Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta Chłopcy
10 SP 1 Mińsk Maz. 12 SP 1 Mińsk Maz.

MIĘDZYPOWIATOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY
IND. BIEGI PRZEŁAJOWE 11.10.2018 r.

Dziewczęta
kl. VII rocz. 2005
6 Korczyk Karolina 7D AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE

kl. III rocz. 2003
13 Perzanowska Aneta 3A AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE

Chłopcy
kl. VII rocz. 2005
4 Dzięcielski Aleksander 7D AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE
6 Sekular Bartosz 7D AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE
9 Kwiatkowski Dawid 7D AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE

kl. VIII rocz. 2004
2 Skubis Igor 8D AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE
7 Kaim Dominik 8D AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE
12 Budkiewicz Damian 8D AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE
25 Pustoła Maksymilian 8A

kl. III rocz. 2003
5 Napora Kacper 3A AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE

Klasyfikacja drużynowa
Dziewczęta Chłopcy
12 SP 1 Mińsk Maz 1 SP 1 Mińsk Maz.

SZTAFETOWE BIEBI PRZEŁAJOWE
MIŃSK MAZOWIECKI 09.10.2018
DZIEWCZĘTA
2 MIEJSCE AWANS NA ZAWODY REGIONALNE W SIEDLCACH
Celińska Weronika 3A, Goźlińska Maria 8A, Jankowska Maja 7D, Korczyk Karolina 7D, Perzanowska Aneta 3A, Piekut Renata 3A, Płomin Justyna 7D, Sikora Julita 7C, Szmarowska Alicja 8B, Woźnica Iga 8B, Zielińska Oliwia 7C

CHŁOPCY 1 ZESPÓŁ
1 MIEJSCE AWANS NA ZAOWDY REGINALNE W SIEDLCACH
Kaim Dominik 8D, Krawczyk Mateusz 8D, Malka Franciszek 3A, Napora Kacper 3A, Pędowski Mateusz 3A, Sabak Bartosz 8D, Skubis Igor 8D, Wójcik Jakub 8D, Pustoła Maksymilian 8A, Zagrodzki Dominik 8B

CHŁOPCY 2 ZESPÓŁ
4 MIEJSCE
Budkiewicz Damian 8D, Dzięcielski Aleksander 7D, Sekular Bartosz 7D, Kwiatkowski Dawid 7D, Miszczak Wiktor 7D, Szczęsny Bartosz 7D, Rzyszkiewicz Kamil 7D, Prokop Bartosz 7D, Gruszczyński Patryk 7D, Grajda Mateusz 7D, Gruba Filip 7D

KLASY MŁODSZE
1 MIEJSCE AWANS NA ZAWODY REGIONALNE W SIEDLCACH
Antonowicz Wiktor, Dudkiewicz Jakub, , Góras Mikołaj, Kądziela Ignacy, Klukiewicz Marcin, Makos Jakub, Pytkowski Maciej, Teodorski Kamil, Zdanowicz Albert, Zwierz Michał (WSZYSCY Z KLASY 6D), Fijałek Damian 5E

16.10.2018 ZALEW „MUCHAWKA” SIEDLCE
DZIEWCZĘTA 5 MIEJSCE
Celińska Weronika 3A, Goźlińska Maria 8A, Jankowska Maja 7D, Korczyk Karolina 7D, Perzanowska Aneta 3A, Piekut Renata 3A, Płomin Justyna 7D, Sikora Julita 7C, Szmarowska Alicja 8B, Woźnica Iga 8B, Zielińska Oliwia 7C

CHŁOPCY 3 MIEJSCE
Kaim Dominik 8D, Krawczyk Mateusz 8D, Malka Franciszek 3A, Napora Kacper 3A, Pędowski Mateusz 3A, Sabak Bartosz 8D, Skubis Igor 8D, Wójcik Jakub 8D, 8B Budkiewicz Damian 8D, Dzięcielski Aleksander 7D, Sekular Bartosz 7D, Kwiatkowski Dawid 7D,

KLASY MŁODSZE
1 MIEJSCE AWANS NA ZAWODY MAZOWIECKIE W KAMIONIE
Antonowicz Wiktor, Dudkiewicz Jakub, , Góras Mikołaj, Kądziela Ignacy, Klukiewicz Marcin, Makos Jakub, Pytkowski Maciej, Teodorski Kamil, Zdanowicz Albert, Zwierz Michał (WSZYSCY Z KLASY 6D), Fijałek Damian 5E

19.10.2018 KAMION powiat SOCHACZEWSKI
KLASY MŁODSZE
8 MIEJSCE W KLASYFIKACJI MISTRZOSTW MAZOWSZA
Antonowicz Wiktor, Dudkiewicz Jakub, , Góras Mikołaj, Kądziela Ignacy, Klukiewicz Marcin, Makos Jakub, Teodorski Kamil, Zdanowicz Albert, Zwierz Michał (WSZYSCY Z KLASY 6D), Fijałek Damian 5E

6 – KI PIŁKARSKIE
DZIEWCZĘTA
23.10.2018 FINAŁ POWIATU
1 MIEJSCE W KLASYFIKACJI MISTRZOSTW POWIATU
UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH REGIONU W OSTROWIKU
Celińska Weronika 3A, Miszczuk Klaudia 3A, Złotkowska Dominika 3A, Piekut Renata 3A, Płoszaj Karolina 3B, Miszczak Julia 3B, Gawron Wiktoria 3C, Zawadka Magdalena 3D, Kniej Weronika 3D, Szczepańska Karolina 7C

CHŁOPCY
31.10.2018 FINAŁ POWIATU
1 MIEJSCE W KLASYFIKACJI MISTRZOSTW POWIATU
16.11.2018 SIEDLCE
1 MIEJSCE W PÓŁFINALE MISTRZOSTW REGIONU
Franciszek Malka 3A, Rafał Szubiński 3A, Kacper Napora 3A, Kacper Domański 3A, Mateusz Pędowski 3A, Jakub Pałdyna 3A, Janusz Nojszewski 3A, Damian Budkiewicz 3A, Artur Awagian 3A, Igor Skubis 3A, Jakub Gałązka 3A.

PIŁKA RĘCZNA
DZIEWCZĘTA
13.12.2018 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU – AWANS NA ZWODY REGIONALNE (PÓŁFINAŁ W NASZEJ SZKOLE 12.02.2019)
Weronika Celińska 3A, Maja Bołtowicz 3A, Anna Replin 3A, Dominika Złotkowska 3A, Renata Piekut 3A, Magda Zawadka 3D, Julita Piotrkowicz 3A, Weronika Kniej 3D, Klaudia Miszczuk 3A, Kamila Olko 3D, Popowska Dominika 3D, Szczepańska Karolina 7C, Majszyk Paulina 7D, Wiktoria Kozakiewcz 8D, Wiktoria Woźnica 7B,

CHŁOPCY
14.12.2018 1 MIEJSCE W MISTRZOSTWACH POWIATU– AWANS NA ZWODY REGIONALNE (PÓŁFINAŁ W NASZEJ SZKOLE 15.02.2019)
Kacper Napora 3A, Dawid Strach 3A, Janusz Nojszewski 3A, Piotr Breś 3A, Franciszek Malka 3A, Eryk Eójcik 3A, Patryk Rękawek, 3A, Rafał Szubiński 3A, Kacper Domański 8D, Damian Budkiewicz 8D, Bartosz Sabak 8D, Dominik Kaim 8D, Dominik Zagrodzki 8B, Marcin Zagórski 7B, Jakub Przyborowski 7B, Bartosz Jeruzalski 7A

TENIS STOŁOWY
DZIEWCZĘTA 09.02 ZAMIENIE
III MIEJSCE