HOT-INFO

p. B. Polkowska
Odsłony: 345

kk 1019 lutego 2019r. miał miejsce XV Turniej Wiedzy o Życiu i Pracy Mikołaja Kopernika oraz o Astronomii. Na drużyny czekało 5 rund, w każdej po 5 pytań. Zawodnicy musieli wykazać się m. in. wiedzą wielkim astronomie i jego rodzinie, znajomością układów gwiazd, a także orientować się w kalendarzu. Podczas uroczystej akademii zwycięzcom Turnieju oraz laureatom konkursów plastycznego i literackiego zostały wręczone nagrody.
Wyniki wszystkich konkursów kopernikowskich:

WYNIKI XV TURNIEJU WIEDZY O ŻYCIU I PRACY MIKOŁAJA KOPERNIKA ORAZ O ASTRONOMII

I miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Łosicach: Oliwia Borowska Maja Mazuruk Zuzanna Pawłowska opiekun: pp. Joanna Kałabun i Marianna Zielińska-Czapska
II miejsce drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 w Mińsku Mazowieckim: Natalia Wronka Mateusz Michalak Bartłomiej Szmarowski
III miejsce drużyna Publicznej Salezjańskiej Szkoły Podstawowej w Mińsku Mazowieckim: Karolina Łućko Natalia Maciążek Anna Wilczyńska opiekun: p. Jolanta Miąsek

WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO NA WIERSZ O MIKOŁAJU KOPERNIKU LUB O WSZECHŚWIECIE
I miejsce Zofia Płochocka – Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa Mińsk Mazowiecki, opiekun p. Małgorzata Szczęsna
II miejsce Magdalena Pałgan – Szkoła Podstawowa nr 2 Mińsk Mazowiecki, opiekun p. Beata Araźna
III miejsce Aleksandra Mateusiak – Szkoła Podstawowa Goworowo, opiekun p. Małgorzata Dobkowska Amelia Kowalczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 Mińsk Mazowiecki, opiekun p. Małgorzata Szczęsna
Wyróżnienia

Aleksandra Dobkowska – Szkoła Podstawowa Goworowo, opiekun p. Małgorzata Dobkowska

Martyna Jakubowska– Szkoła Podstawowa nr 5 Mińsk Mazowiecki, opiekun p. Mariola Kruszewska

Weronika Sęktas – Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa Mińsk Mazowiecki, opiekun p. Agnieszka Kozyra-Podkańska

Hanna Protaziuk – Szkoła Podstawowa nr 1 Mińsk Mazowiecki, opiekun p. Beata Wójcicka

Julia Kopacz – Szkoła Podstawowa nr 2 Łosice, opiekun p. Anna Iliasiuk Mateusz Koper – Szkoła Podstawowa nr 16 Płock, opiekun p. Joanna Kowalska

Michał Czyżewski – Szkoła Podstawowa Kałuszyn, opiekun p. Krystyna Osińska

Wojciech Bartczak – Szkoła Podstawowa nr 2 Mińsk Mazowiecki, opiekun p. Beata Araźna
Wszystkim uczestnikom gratulujemy.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO PROJEKT GWIAZDY.
Laureaci konkursu plastycznego w kategorii klas I – III:
1 miejsce Natalia Dobkowska – Szkoła Podstawowa Goworowo, opiekun p. Katarzyna Chilicka
2 miejsce Helena Maletka - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. Beata Sasin-Kielczyk
3 miejsce Julia Mamcarz - Szkoła Podstawowa nr 2 Łosice, opiekun p. Elżbieta Salwin
Wyróżnienia

Klaudia Wielocha- Szkoła Podstawowa Bieniędzice, opiekun p. Zofia Legucka

Polinea Knapiuk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Mińsku Mazowieckim, opiekun p. Anna Sadurska

Laureaci konkursu plastycznego w kategorii klas IV – VIII:

1 miejsce Kinga Chróścicka – Szkoła Podstawowa nr 1 Mińsk Mazowiecki, opiekun p. Agnieszka Kaczmarczyk
2 miejsce Karolina Trochimiuk – Szkoła Podstawowa nr 2 Łosice, opiekun p. Anna Kościan Magdalena Gałecka – Szkoła Podstawowa nr 2 Łosice, opiekun p. Anna Kościan
3 miejsce Natalia Wojtaś – Szkoła Podstawowa nr 2 Łosice, opiekun p. Anna Kościan Magdalena Szupiluk – Szkoła Podstawowa nr 2 Łosice, opiekun p. Anna Kościan Bartosz Kowalczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 Mińsk Mazowiecki, opiekun p. Edyta Czajka
Wyróżnienia

Aleksandra Dülz – Szkoła Podstawowa nr1 Legionowo, opiekun p. Barbara Wasilewska Aleksandra Kozłowska – Szkoła Podstawowa nr 5 Mińsk Mazowiecki, opiekun p. Katarzyna Milewska

Aleksandra Kazimieruk – Szkoła Podstawowa nr 2 Łosice, opiekun p. Anna Kościan Marek Gałecki – Szkoła Podstawowa nr 2 Łosice, opiekun p. Anna Kościan
Wszystkim uczestnikom gratulujemy