Kategoria:

Burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki Marcin Jakubowski zaprasza na pierwsze bezpłatne szkolenie z cyklu „Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”. Tytuł modułu: „Rodzic w internecie”. 25 - 26.03.2019 r. 9.00 -17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mińsku Mazowieckim, ul. Piłsudskiego 1a, 05-300 Mińsk Mazowiecki.

p. Eliza Kurowska
Kategoria:

Od stycznia za obiady płacimy na nowy rachunek bankowy Z DOŁU. Oznacza to, że dopiero po skończonym miesiącu płacimy za obiady. Ze względu na liczne nadpłaty i niedopłaty proszę więcej nie wpłacać z góry za obiady.

Kwota do zapłaty będzie przeze mnie wysyłana przez dziennik eletroniczny od marca, gdzie uwzględnię wszelkie nierówności w płatnościach – proszę więc o wpłatę dokładnie podanej przeze mnie kwoty.

Bardzo proszę osoby, które zapłaciły za luty, aby w marcu nie płaciły, tylko poczekały z płatnością do kwietnia.

Ponadto w celu odliczenia niezjedzonego obiadu przez dziecko należy zgłaszać nieobecność w dniu poprzedzającym nieobecność, a nie po fakcie.

Intendent

Kategoria:

Osoby, które do grudnia korzystały z dofinansowania do obiadów zobowiązane są jak najszybciej dostarczyć nową decyzję do intendenta, a w przypadku jej braku należy uiścić opłatę za obiady za styczeń w kwocie 63 zł do dnia 10 lutego na rachunek bankowy szkoły.

Intendent