Odsłony: 111

Koordynatorki projektu  wzięły udział w wizycie przygotowawczej w Sewilli w Hiszpanii. Sewilla powitała panie słoneczną pogodą i zachwyciła pięknem zabytków i miejsc, gdzie można odpocząć. Celem wizyty było podpisanie umowy z instytucją przyjmującą Institute of Secondary Education Miguel de Cervantes w Sewilli, przygotowanie wzorów potrzebnej dokumentacji oraz  końcowe dopracowanie zajęć pod względem tematycznym. Podczas wizyty sprawdzono miejsce zakwaterowania i wyżywienia. W czasie spacerów panie wyznaczyły miejsca, które uczniowie zwiedzą podczas swojej mobilności.

Kategoria: