HOT-INFO

p. B. Polkowska
Odsłony: 797

Pod koniec ubiegłego roku szkolnego ogłoszony został konkurs dla uczniów naszej szkoły Książka łączy pokolenia. Podczas wakacji dzieci miały porozmawiać z rodzinami i przedstawić później w ciekawej formie, jakie książki były ulubionymi lekturami z dzieciństwa ich rodziców, cioć, wujków, dziadków itd. Najczęściej prezentacja miała formę albumu, ale były też plakaty.

Uczniowie zamieścili zdjęcia niektórych okładek, stąd wnioskujemy, że w domach przechowywane są książki, będące ulubioną lekturą starszego pokolenia być może nie tylko ze względów sentymentalnych, ale i po to, by inni je pokochali. Wymienionych zostało tak dużo różnych tytułów, że trudno określić ulubionych autorów czy tematykę lektur. Powtarzają się jedynie Dzieci z Bullerbyn – lektura wielu pokoleń uczniów.
Mamy nadzieję, że współcześni mali czytelnicy będą mogli w przyszłości poszczycić się równie imponującą listą ulubionych książek.

WYNIKI KONKURSU KSIĄŻKA ŁĄCZY POKOLENIA

1 miejsce Maja Rzępołuch kl. 2D
2 miejsce Weronika Woźniak kl. 4B
3 miejsce Andrzej Frankiewicz kl. 5D,

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych